Vater unser nüüd saadaval

Arvo Pärdi 2011. aastal paavst Benedictus XVI-le pühendatud teose „Vater unser“ Limited edition singelplaati on nüüd võimalik tellida Rahvusvahelisest Arvo Pärdi Keskusest.


Eesti heliplaadifirma Estonian Record Productions poolt  salvestatud ja koostöös Pärdi Keskusega valminud plaadil kõlab „Vater unser“ poiss-sopran Heldur Harry Põlda ja helilooja enda esituses. Salvestuse helirežissöör on Tanel Klesment, disainer Mart Kivisild, plaadistuse produtsent Peeter Vähi. Tegemist on „Vater unseri“ esmakordse plaadijäädvustusega.


CD-singli buklett sisaldab Arvo Pärdi partituuri käsikirja koopiat. Plaadid on helilooja signeeringuga ning käsitsi nummerdatud. Helilooja autogrammiga plaate on võimalik tellida ainult Rahvusvahelisest Arvo Pärdi Keskusest.

Plaadi hind on 10 € (sisaldab käibemaksu) ning sellele lisandub postikulu. Plaadisoovist andke palun koos oma aadressiga teada aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Postikulu

1 plaat

2-4 plaati

CD saatmine Eestis

3 € 4.50 €

Saatmine Euroopasse

4 € 6 €

Muud riigid

5 € 7 €

 

Plaatide eest saab tasuda pangaülekandega:
SA Arvo Pärdi Keskus
221049987895 Swedbank,
selgitusse märkida tellija nimi, „Vater unser“ ja soovitud plaatide arv.
Pangaülekande kulud tasub ostja.


Plaadi välja andmist ja Arvo Pärdi Keskust on toetanud Swedbank.