Arvo Pärdi Keskuse eesmärk on säilitada ja tutvustada Arvo Pärdi loomepärandit

Tunnustus ja tänu

 

Täname südamest
Swedbanki algatust

toetada Arvo Pärdi Keskuse rajamist.

 

Tunnustus ja tänu
 

Vabatahtlikud

Arvo Pärdi Keskuse ülesehitamine on võimalik tänu meie partner-toetajatele ja vabatahtlikele meeskonnaliikmetele.

Täname vabatahtlikke, kes meid oma oskustega abistavad:

Inga Bowden, Key Aavoja, Kristi Liiva, Maarja Neivelt, Maarja Loorents, Mart Einpalu, Rob Bowden, Tea Trahov, Liivika Simmul, Aivar Napits, Tanel Veenre, Tiina Ristimets, Kalev Käosaar, Doug Maskew, Indrek Neivelt, Kristi Jõeäär, Karina Vabson, Assar Jõepera, Angelika Schneider, Eneli Meresmaa


Miks toetan Arvo Pärdi Keskust?


Ranno Tingas, Ernst&Young Baltic

Pean seda väga suureks privileegiks, et võime olla Arvo Pärdi Keskuse toetajad. Arvo Pärt on oma heliloominguga maailmas tipptasemel Eestit esindanud ning kui saame oma kogemuste ja teadmistega aidata tema loomingu talletamisele ja tutvustamisele, siis tahame oma panuse anda.


Sten Luiga, Borenius

Arvo Pärt on meie väikese rahva üks suurkujudest. Perekond ja eriti tema abikaasa Nora Pärt on näinud vaeva, et need materjalid praegu keskuses on. Palju toredaid inimesi on keskuse loomiseks vabatahtlikuna oma õla alla pannud ja see entusiasm nakatas meidki.


Liivika Simmul (vabatahtlik alates keskuse loomisest)

Loomulikult ei ole ma andnud midagi võrreldes sellega, mida olen saanud: eeskätt neid kogemusi ja impulsse, mida elus otsin ja vajan. Koostöö tegemine APKga on minu jaoks sama, mis kokkupuude AP muusika ja maailmaga. Tunnen sedasama südantülendavat mõju. Keskus on kui muusika kaksikvend, kannab sama vaimu lihtsalt teisel kujul. Vaimu, mis aitab mul elada.